Opakowania farmaceutyczne


Zajmujemy się dostarczaniem na rynek opakowań dla branży farmaceutycznej, która jest bardzo wymagająca i oczekuje rozwiązań, które będą w stanie w możliwie najlepszy sposób zabezpieczyć dany produkt. Rolą produkowanych przez nas wyrobów jest zapewnienie najwyższego stopnia ochrony leków przed utratą jakości oraz właściwości. Właśnie dlatego każde opakowanie farmaceutyczne powinno być przygotowane z pełną troskę o precyzję wykonania, nawet w najmniejszych szczegółach.

Właśnie dlatego do ich wytwarzania wykorzystujemy wyłącznie solidne tworzywa – odporne na różnego rodzaju uszkodzenia i trwałe. Stosujemy także innowacyjne techniki produkcyjne, które przyczyniają się do osiągnięcia zamierzonego celu. Biorąc pod uwagę także gust konsumentów oraz chęć profesjonalnego zaprezentowania się przez markę, duży nacisk kładziemy również na estetykę.

Produkujemy opakowania farmaceutyczne z kartonu, z nadrukiem wykorzystującym palety kolorystyczne CMYK oraz Pantone. Kładziemy duży nacisk na różnorodność, w związku z czym wytwarzamy zarówno wyroby z dnem krzyżowym, jak i automatycznym – biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby specjalistów z branży. Nasze opakowania farmaceutyczne dostępne są w szerokiej gamie kształtów, których katalog został opracowany przez FEFCO i ESBO. Znajdziecie tutaj zatem pudła:

  • klapowe,
  • teleskopowe,
  • składane i tace,
  • wsuwane,
  • trwale łączone,
  • klejone jednoczęściowe.

Oferujemy różnego rodzaju wypełnienia i wkładki do opakowań. Opakowania farmaceutyczne różnią się od siebie także wymiarami, rodzajami łączenia czy sposobem składania (ręczne lub automatyczne). Dzięki możliwości drukowania tłoczeń w naszej ofercie dostępne są także wyroby odznaczające się napisami w języku Braille'a. Z kolei wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwala na zastosowanie uszlachetnień, jeśli będą one istotne dla Klienta. Swoje realizacje przygotowujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu do Waszych rąk trafi dokładnie to, czego potrzebujecie. Zapewniamy także o powtarzalności naszych wyrobów.


Czym sie zajmujemy?

Produkujemy opakowania.

Zajmujemy się produkcją gier planszowych, kart do gier, puzzli.
Ponadto obsługujemy wydawnictwa w zakresie produkcji całych zestawów dydaktycznych

Zajmujemy się również produkcją akcydensów. Teczki, Książki, zeszyty, kalendarze trójdzielne

czytaj więcej