Producent opakowań tekturowych


Zajmujesz się wytwarzaniem lub dystrybucją różnego rodzaju wyrobów? Jeżeli tak, to doskonałą opcją z całą pewnością okaże się dla Ciebie przygotowany przez nas asortyment. Jako producent opakowań tekturowych dostarczamy na rynek pudełka oraz segregatory, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie i transport różnego rodzaju przedmiotów. Dbamy o to, aby wszystkie produkty były funkcjonalne i wysoce estetyczne.

Jako producentowi zależy nam na tym, aby do naszych Klientów trafiały wyłącznie najlepsze opakowania tekturowe. Właśnie ze względu na to stawiamy na wysokogatunkowe materiały, a także sprawdzoną w wieloletnim doświadczeniu i wciąż unowocześnianą technologię wytwarzania. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Klientów proponujemy bardzo różnorodne rozwiązania, a także podejmujemy się ich realizacji na indywidualne zamówienie.

Firma Media Gold to producent opakowań tekturowych introligatorskich. W trosce o wysoką jakość naszych wyrobów wykorzystujemy różnego rodzaju uszlachetnienia, w tym m. in. kaszerowanie. Dzięki zastosowaniu oklein możliwe jest uzyskanie pudeł w dowolnej kolorystyce czy o dowolnych wzorach. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są te typu denko-wieczko. Chcąc zapewnić jak największy wybór stawiamy na różnorodność, w związku z czym nasze opakowania tekturowe dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. Jako producent dbamy zarówno o ich projekt, jak i o kompleksową realizację, nie pomijając tak istotnej kwestii, jaką są odpowiednio wkomponowane nadruki. Wykonujemy je korzystając z palet kolorystycznych CMYK oraz Pantone.


Czym sie zajmujemy?

Produkujemy opakowania.

Zajmujemy się produkcją gier planszowych, kart do gier, puzzli.
Ponadto obsługujemy wydawnictwa w zakresie produkcji całych zestawów dydaktycznych

Zajmujemy się również produkcją akcydensów. Teczki, Książki, zeszyty, kalendarze trójdzielne

czytaj więcej